Mustafa rinta u Americi, a Emina pije u Istanbulu!
|
24.07.2010 11:40:13 |
[856
puta procitano] |
Turski tabloidi objavili fotografije pevačice koja uživa u noćnom provodu dok joj muž snima film u Americi
Mustafa je otišao u Ameriku, a Emina u ludi noćni provod!
Pop pevačica našla se na meti turskih tabloida koji su je uslikali sa drugaricom dok je obilazila najpoznatije klubove u Istanbulu.
Penelope iz Novog Pazara uslikana je kad je kolima stigla ispred elitnog noćnog bara, dok je njena drugarica u ruci nosila flašu pića, što je šokiralo tamošnju javnost. Još veći šok izazvala je činjenica da je turska snajka otišla da banči u vreme dok joj je muž na putu, pa je uz seriju prigodnih fotografija osvanuo i naslov „Ladovina bez muža“.
- Fotografije su nastale u vreme kad je Mustafa Sandal snimao film u Americi, ne sluteći šta mu supruga radi kod kuće. Ako je suditi po slikama, Emini muž nije mnogo falio, jer je čitavo veče obilazila diskoteke turske prestonice i cirkala sa prijateljicom - objavljeno je, između ostalog, u tamošnjoj dnevnoj štampi.
Kada smo pozvali pevačicu, javio se njen PR.
- Te večeri je izašla sa drugaricom. Verovatno je to objavio neki njihov tabloid željan senzacije. Emina je zauzeta obavezama, snima visokobudžetne serije i nema vremena za provod - rekao je Ninoslav Prodanović.
Izgleda da on nije video fotografije, jer je prezaposlena Emina očito našla vremena za noćni provod. Pa, i ona ima dušu. A, kad fotke vidi Mustafa, sigurno će biti belaja
Izvor : Kurir
|
|