Image

Image

MITROGOL NASTAVLJA DA TERORIŠE! Srbin već postigao 8 golova u Premijer ligi, strelac iz penala protiv Aston Vile!

Reprezentativac Srbije i napadač Fulama Aleksandar Mitrović, dao je gol iz penala u 68. minutu protiv Aston Vile, što je njegov osmi pogodak u Premijer ligi.

Londonski tim i gosti iz Birmingema igraju pretposlednji duel 12. kola Premijer lige, dok će poslejnih 90 minuta biti viđeno u Lesteru, gde od 21.15 časova gostuje Lids.

Fulam i Aston Vila će na ovom susretu pokušati da prekinu niz od tri meča bez pobede u elitom rangu engleskog takmičenja, s tim da su domaći prošle nedelje uspeli da ostanu neporaženi u susretu protiv Bormuta (2:2), dok je tim iz Birmingema izgubio od Čelsija (0:2).

Reč je o duelu timova u kojem domaći sastav ima tri boda viška, dok je pred utakmicu u Lesteru razlika identična, ali u korist gostiju, dok je domaći tim sa svega pet poena prikovan za dno tabele Premijer lige.